5 Nov '11 text penting dkt status fb Syafiq Elf ♥

07 November 2010

All About Coed School

Annyong !! Hari nie syafiq nak story ttg satu group baru
korea iaitu kmpulan Coed School .. Actually syafiq
mmg dh lama nak story about this tittle but i`m busy
with final exam .. Hehe .. Syafiq knal dgn group nie
mlalui kawan syafiq iaitu Syera .. Thnks Syera .. Buat
masa nie Coed School baru ada 2 buah lagu iaitu
Too Late `n Bbbiribom Bberibbo ..  Percaya x yang
syafiq dh hafal lagu Bbbribom Bberibbo ?? Mula2 mmg
ssh nak hfal ,, tp stlh dgr lagu e2 byk2 kali ,, so dptlah
syafiq mnghfalnya .. Ok2 ,, kepada sesiapa yg masih
blluurr lg ttg Coed School ? Syafiq akan tnjukkan
biodata dyeorg k ^_^


Coed School



Stage Name: Soo Mi (수미)
Real Name: Lee Soo Mi (이수미)
Nickname: Smile Soomi (미소수미)
Birthdate: March 3, 1989 (1989-03-03) (age 21)
Birthplace: Seongnam, Gyeonggi-do, South Korea
Blood Type: A
Height: 170cm
Weight: 48kg
Education: Korea Aerospace University (Aeronautical Science & Flight Operations)
Hobbies: Shopping, Watching Movies, Collecting Shoes
Specialties: Costume Design



Real Name: Jin Hye Won (진혜원)
Stage Name: Hye Won (혜원)
Nickname: Little Goo Hara, One Star Hyewon
Birthdate: March 6, 1995 (1995-03-06) (age 15)
Blood Type: AB
Height: 168cm
Weight: 45Kg
Hobbies: Shopping, Making Cookies
Specialties: Jazz Dance



Real Name: Ryu Hyo Young
Stage Name: Hyo Young
Nickname: One Light Hyoyoung (한빛효영)
Birthdate: April 22, 1993 (1993-04-22) (age 17)
Height: 168cm
Family: Twin sister (Hwa Young)
Education: Sungeul High School
Hobbies: Shopping, Reading
Specialties: Cooking



Stage Name: Chanmi
Real Name: Heo Chanmi (허찬미)
Nickname: Star Light Chanmi (별빛찬미)
Birthdate: April 6, 1992 (1992-04-06) (age 18)
Blood Type: A
Height: 160cm
Weight: 46kg
Education: Anyang School of Arts (Theater and Movies)
Hobbies: Piano, Shopping, Watching Movies
Specialties: Drums, Chinese



Stage Name: Sungmin
Real
Name: Choi Sungmin (최성민)
Nickname: Solid Sungmin (알찬성민)
Birthdate: December 17, 1995 (1995-12-17) (age 14)
Height: 172cm
Weight: 49kg
Hobbies: Drums, Listening to Music
Specialty: Poppin’



Stage Name: Kwang Heng
Real Name: Lee Kwang Heng (이광행)
Nickname: Rascal Kwanghaeng (악동광행)
Birthdate: January 20, 1990 (1990-01-20) (age 20)
Height: 186cm
Weight: 70kg
Hobbies: Movie Appreciation, Imitations, Exercising, Reading
Specialty: Basketball, English



Stage Name: Yoosung
Real Name: Kim Jung Woo (김정우)
Nickname: Sky Earth Yoosung (천지유성)
Birthdate: May 9, 1990 (1990-05-09) (age 20)
Height: 181cm
Weight: 62kg
Hobbies: Exercising, Guitar, Game, Shopping, Watching TV
Specialty: Soccer, Biking, Push-Ups



Stage Name: Taewoon
Real Name: Woo Taewoon (우태운)
Nickname: Sage Taewoon (지혜태운)
Birthdate: May 11, 1990 (1990-05-11) (age 20)
Height: 184cm
Weight: 68kg
Hobbies: Composing Songs, Basketball, Watching Movies
Specialty: Painting, Writing Lyrics, Japanese



Stage Name: Noori
Real Name: Kang In Oh (강인오)
Nickname: Balance Noori (가온누리)
Birthdate: March 3, 1993 (1993-03-03) (age 17)
Height: 184cm
Weight: 70 kg
Hobbies: Music Appreciation, Movie Appreciation, Caro
Specialty: Boxing, Basketball, Soccer, Computers



Stage Name: Kangho
Real Name: Park Yongsu (박용수)
Nickname: Hot Blood Kangho (열혈강호)
Birthdate: December 14, 1991 (1991-12-14) (age 18)
Height: 182cm
Weight: 67kg
Hobbies: Watching movies, Traveling, Sports
Specialty: Golfing


Coed School~Too Late


Coed School~Bbiribbom Bberibbom




9 6 공주:

CAMALIA said...

awwww , choi sungmin <3 my lover . HAHA ! thx ye info neh :D

miss hunnybunny said...

syafiq!group bru ni shumill lorh..hehehe..

Syafiq_Korea said...

Camalia :
Hehe ,, wlcome ..
No biggie .. Mnat sgt2 ke ? ^_^

Syafiq_Korea said...

Miss Hunnybunny :
Yea ,, hehe .. taw x pew ..
comel sgt ^_^

i_da great troublemaker! said...

6t shafiq dg pl0p lagu dorunk love you a thousand times~

purplE_princEes said...

..me like yhe "TO LATE" song..!!
ske sngt sngt..!!

Nisa' said...

The only Korean band that I love is 2NE1. Yang lain okay, but not as fanatic as I am with 2NE1.

F, said...

muka mature giler , last2 budak skola daa . haha .

♥Hyungsik Park Super Biased♥ said...

Suara Chanmi sedap :D yoosung! xD
Bbiribbom Bberibbom! xDD